cpanel Email Account

ساخت ایمیل در سی پنل ( Email Account )

ایجاد و داشتن ایمیل اختصاصی که معرف فعالیت شما ، دامنه شما و نامی دلخواه برای شما باشد با داشتن یک هاست و دامنه امکان پذیر است . شما میتوانید با چند کلیک ساده یک ایمیل اختصاصی برای خود ایجاد نمایید اما این امکان باید توسط مدیر هاست برای شما فعال شده باشد و در سی پنل خود ساخت ایمیل فعال باشد در صورتیکه این گزینه در سی پنل شما فعال باشد میتوانید براحتی ایمیل خود را ایجاد نمایید .
1 - ورود به هاست
2 - انتخاب ابزار Email Accounts
3 - پس از باز شدن صفحه در قسمت Add Email Account یک نام دلخواه مثلا info را بنویسید .
4 - در قسمت Domain نام دامنه ای که قصد دارید ایمیل شما با این دامنه شناخته شود انتخاب نمایید
5 - در قیمت Password و Password again چیزی ننویسید و بروی دکمه Password Generator کلیک نمایید با کلیک بروی این دکمه یک صفحه باز میشود که دارای یک دکمه به نام Genarate password میباشد بروی آن کلیک نمایید سپس تیک گزینه I have copied this password in a safe place. را بزنید و بروی دکمه Use Password کلیک نمایید .

6 - در قسمت Mailbox Quota شما میتوانید برای ایمیل خود فضایی را اختصاص دهید یا گزینه Unlimited به معنای نامحدود را انتخاب کنید
7 - در انتها بروی دکمه Create Account کلیک نمایید . ایمیل شما با نام این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ساخته شد . در این مثال domain.com مثلا نام دامنه شما است .
6 - پایان

آموزش تصویری :

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از 0 رای
نظری ثبت نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال نظر به عنوان مهمان
امتیاز به این مطلب:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟