free cpanel ssl

SSL رایگان سی پنل

SSL پروتکل رمزنگاری اطلاعات بین کاربر و وب سایت میزبان میباشد به این صورت که اطلاعاتی که بین کاربر و وب سایت تبادل میشوند با رمزنگاری صورت گرفته از دزدیده شدن و استراق سمع محافظت میشوند این گواهینامه به کاربران این اطمینان را میدهد که شماره کارت اعتباری خود یا اطلاعات شخصی و محرمانه ای که در وب سایت ثبت میکنند در بین مسیر ارسال و دریافت تغییری نمیکند و یا به سرقت نرود ، تمامی بانکها که با مباحث مالی و اعتباری ارتباط دارند دارای پروتکل SSL هستند . با توجه به اهمیت این موضوع شرکت معتبر Comodo و کنترل پنل Cpanel با همکاری یکدیگر اقدام به ارائه گواهینامه رایگان 90 روزه SSL کرده اند که با استفاده از این گواهینامه SSl وب سایت شما با پروتکل SSL فعال شده و میتوانید از آن استفاده نمایید .

توجه : این گواهینامه رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچ هزینه اضافه ای نخواهید داشت اما جهت فعال سازی آن نکات زیر ر باید رعایت بفرمایید :

کاربرد و فایده گواهی نامه امنیت SSL

  1. در صورتیکه قصد راه اندازی ربات تلگرام دارید باید SSL داشته باشید
  2. رمز نگاری بسته های اطلاعاتی بین ارسال کننده و دریافت کننده در بستری امن
  3. محبوبیت سایت از نظر گوگل و افزایش رتبه سایت
  4. اعتماد بیشتر کاربران به وب سایتهایی که دارای SSl هستند

چرا گوگل SSL را یکی از فاکتورهای رتبه دهی به وب سایتها کرده است

    امنیت کاربران و اطلاعات کاربران یکی از الویت های مهم گوگل در ارائه خدمات به کاربران اینترنتی میباشد و به همین جهت گوگل در ساختار جدید الگوریتم رتبه دهی به سایتها پروتکل SSL را یکی از فاکتورهای رتبه دهی به سئو سایتها نموده است . گوگل طی اعلام رسمی در بلاگ خود اعلام کرده که به توجه به اهمیت امنیت برای گوگل و رسیدن به این هدف که کاربران از طریق گوگل به وب سایتهای امن هدایت شوند گوگل تصمیم بر این گرفته تا با اعتبار سنجی سایتها با داشتن پروتکل SSl و ترغیب مدیران سایتها جهت فعال سازی این پروتکل ، یکی از فاکتورهای افزایش رنک و رتبه سایت داشتن وب سایت با پروتکل SSL باشد .

شرایط دریافت گواهینامه SSL رایگان

    1. گواهینامه تنها به دامنه های بجز IR تعلق میگیرد ( به دلیل تحریم ایران توسط شرکت ارائه دهنده گواهینامه )
    2. - پسوندهای ایران ( IR ) اضافه گردید و گواهینامه بروی این پسوند نیز فعال میشود .
    3. گواهینامه بعد از اعلام و درخواست کاربر ، ظرف مدت 1 دقیقه الی 48 ساعت فعال میشود
    4. جزئیات مشخصات فردی دامنه ( Whois ) نباید نام ایران باشد ، با گرفتن هویز میتوانید از این موضوع اطمینان کسب نمایید ( در صورت داشتن دامنه با پسوند IR مشکلی نخواهید داشت )
    5. گواهینامه هر 90 روز قبل از انقضا تمدید میشود ، گواهینامه با بررسی مجدد و اعتبار سنجی دامنه و در صورت نبود مشکلی از سمت دامنه بلافاصله تمدید میشود
     - این اعتبار سنجی شامل : بررسی پسوند دامنه ، نبودن کلمه ایران در مشخصات فردی دامنه ، نبود دامنه IR بعنوان دامنه پارک یا اضافه شده در کنترل پنل میباشد( در صورت داشتن دامنه با پسوند IR مشکلی نخواهید داشت )
    6. گواهینامه SSl هر 90 روز به صورت اتوماتیک فعال میشود و نیاز به انجام فعالیت یا تغییری توسط کاربران نمیباشد .
در صورتیکه شرایط دریافت گواهینامه امنیتی SSL را دارید ، جهت ثبت درخواست دریافت این گواهینامه میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید

سفارش SSL رایگان پس از فعال شدن گواهینامه امنیتی SSL جهت فعال سازی پروتکل HTTPS بروی جوملا مراحل زیر را طی نمایید فعال سازی SSL در جوملا پس از فعال شدن SSL بروی دامنه ، جهت فعال سازی پروتکل امنیتی SSL بروی وردپرس مراحل زیر را طی نمایید فعال سازی SSL در وردپرس

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از 0 رای
نظری ثبت نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. ارسال نظر به عنوان مهمان
امتیاز به این مطلب:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟